Praca Konstruktor

Opis stanowiska.

Zatrudniony pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej;
  • wsparcie techniczne dla działu handlowego;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, specjalność: budowa maszyn lub pokrewne;
  • znajomość  programów projektowych CAD 2d i 3d (wymagany ACAD w stopniu dobrym, preferowana znajomość Inventora)
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność oraz kreatywność przy rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień pompowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kadry@kfp-bialogon.com.pl lub kontakt telefoniczny 41 366 82 08.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kielecką Fabrykę Pomp "BIAŁOGON" S.A. z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Kielecka Fabryka Pomp "BIAŁOGON" S. A.
ul. Druckiego - Lubeckiego 1, 25-818 Kielce
Sekretariat: +48 413668202