Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A. laureatem Konkursu Dobra Firma 2021
w Kategorii Najbardziej Efektywna Firma.


Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A. znalazła się w elitarnym gronie zwycięskich firm w ogólnopolskim konkursie „Dobra Firma” organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, w którym Partnerami Głównymi są Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. i PKN Orlen.
Tym zaszczytnym tytułem zostały uhonorowane spółki, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie.
Wybór laureatów odbywał się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego, po starannym przeanalizowaniu kilkuletnich wyników finansowych firm dostarczonych przez wywiadownię gospodarczą, a także profilu działalności, potencjału innowacyjnego i rozwojowego, eksperci wybrali laureatów w 4 poniższych kategoriach:

  • Najbardziej Efektywna Firma
  • Najlepszy Inwestor
  • Najlepszy Innowator
  • Najlepszy Pracodawca

Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A. została Laureatem Konkursu Dobra Firma 2021r jako Najbardziej Efektywna Firma województwa świętokrzyskiego. Ideę Programu doskonale pokazuje poniższy komentarz Pana Cezarego Kaźmierczaka Prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców:

„Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków. To cecha wyjątkowa i bezcenna – szczególnie w tak trudnych czasach jakie mamy obecnie. Jako ZPP chcemy wyszukiwać i wyróżniać najlepsze polskie firmy i ich właścicieli, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym.„

1. Dyplom.
2. List gratulacyjny.

Kielecka Fabryka Pomp "BIAŁOGON" S. A.
ul. Druckiego - Lubeckiego 1, 25-818 Kielce
Sekretariat: +48 413668202Licznik odwiedzin

  • Odsłon łącznie: 0

Copyright K.F.P. "BIAŁOGON" S.A.