Prezydent Kielc Bogdan Wenta gościem naszej Spółki

Prezydent Kielc Bogdan Wenta gościem naszej Spółki.
Kielecka Fabryka Pomp BIAŁOGON S.A. miała przyjemność gościć u siebie przedstawicieli Urzędu Miasta Kielce z
Prezydentem Bogdanem Wentą na czele. Spotkanie dało możliwość przedstawienia Zakładu od początków jego istnienia
do teraźniejszości, ze wskazaniem planów na przyszłość.
Mieliśmy okazję zaprezentować skryte za historycznymi murami – nasze nowoczesne maszyny i urządzenia,
metodykę działania od projektu do gotowego wyrobu oraz przybliżyć profil działalności. Był to także czas na omówienie
problemów jakie trapią obecnie większość firm, nie tylko naszą i wskazanie kierunku ich rozwiązań.
Zapraszamy do obejrzenia materiału video o Kieleckiej Fabryce Pomp „BIAŁOGON” S.A. oraz szerszych informacji na
stronie:
Bliżej Biznesu. Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A. – Oficjalna strona internetowa Miasta Kielce
Materiał video także pod linkiem: Bliżej Biznesu. Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A. – YouTube
Zdjęcia przygotowane przez Urząd Miasta Kielce

Przewijanie do góry