Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S. A. uczestnikiem XXIV Ogólnopolskiego Forum Wymiany Doświadczeń w Dziedzinie Eksploatacji Oczyszczalni Ścieków „EKSPLOATATORZY DLA EKSPLOATATORÓW”, które odbędzie się w dniach 11-13 maja w Kielcach.
Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S. A. uczestnikiem XXIV Ogólnopolskiego Forum Wymiany Doświadczeń w Dziedzinie Eksploatacji Oczyszczalni Ścieków „EKSPLOATATORZY DLA EKSPLOATATORÓW”, które odbędzie się w dniach 11-13 maja w Kielcach.